Strom

Robotika

Robotická rehabilitace a neurorehabilitace

Robotická rehabilitace a neurorehabilitace umožňuje včasné zahájení, vysokou intenzitu tréninku a cíleně zaměřenou terapii. Nedílným přínosem je vysoká motivovanost pacienta na moderních přístrojích s využitím diagnostiky. Výsledkem je rychlé dosažení soběstačnosti a reintegrace pacientů do společnosti. 

Robotické systémy nyní umožňují provádět rehabilitační techniky, které dříve nebyl fyzicky schopen zvládnout terapeut. Terapeut tak může prostřednictvím robota aktivně řídit terapii pacienta.

Robotické systémy

Obrázek

ALTER G - Antigravitační trenažér chůze

Výjimečnost zařízení spočívá v antigravitačním efektu, zjednodušeně ve snižování vlastní hmotnosti pacienta.

Obrázek

GLOREHA - kompletní technologické řešení pro rehabilitaci ruky a horní končetiny

Gloreha je senzorové terapeutické zařízení pro rehabilitaci  horních končetin. Specifická cvičení jsou zaměřena na trénink, kontrolu a zlepšení pohybu paže,  zápěstí a prstů ruky. Používání přístroje se doporučuje u pacientů s poraněním centrálního nervového systému, s periferními neuropatiemi, poraněním míchy a poruchami muskuloskeletárního aparátu.

Napište nám
zprávu nebo dotaz

SAK logoVoda
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.