Strom

Řekli o nás

Naše reference

1

Kuchyně se zcela vymyká zdravotnickému stravování

Moje zkušenosti s podobnými zdravotními zařízeními jsou sice minimální, přesto si dovolím tvrdit, že váš přístup ke klientům je vynikající, vysoce profesionální a s neuvěřitelně lidským individuálním přístupem. Nechtěl jsem nikoho jmenovat, ale dovolím si udělat 2 výjimky: první je kuchyně, která se zcela vymyká zdravotnickému stravování, svojí chutností, pestrostí jídel. Druhou je studentka Eliška Š. - její  přístup byl vysoko nad povinnou praxí. 

p. Borovička

2

Za posledních pár let, 6 nejhezčích týdnů v mém životě.

Největší podíl na tom má Radka M., kterou jsem poznal již v Nechanicích, kde mi neskutečně psychicky pomohli. Radka je můj anděl strážný. Jsem vyučený kuchař, tak jsem se nejvíce zajímal o kuchyň. Personál jídelny absolutní spokojenost, ochota, jídlo, včetně polévky nemělo chybu. Paní ředitelko, máte můj respekt a úctu, protože vést takovou haciendu, to už člověk musí jedině smeknout klobouk...

p. Korda

3

Domácí atmosféra

Děkujeme Vám za profesionální přístup ke všem pacientům ve Vašem ústavu, za obětavou péči a pomoc ke zlepšení zdravotního stavu. Oceňujeme lidský přístup, který navozuje téměř domácí atmosféru.

Manželé Holečkovi

4

Nezapomenutelný zážitek

Za nevšední péči vyjadřuji úctu a velké poděkování všem pracovníkům ústavu. Děkuji za nezapomenutelný zážitek z rozsvícení fontány a RÚ. 

p. Sommerová

5

Děkuji za pobyt

Velká změna od roku 2016, vše super.
Díky p. Růžičkové, velká pomoc, pěkný přístup k pacientce. Sestřičky a sanitáři velmi ochotní.
Díky!!!

Pavla Pelíšková

6

Zase se vrátím

Touto cestou chci poděkovat všem zaměstnancům rehabilitačního ústavu za vzornou péči. Zvlášť děkuji mé ošetřující lékařce Kopecké za krásný přístup.
Ještě jednou velké díky, ráda se zase vrátím.

Božena Boháčová

7

Děkujeme sestřičkám

za obětavý přístup a ochotu nám ve všem poradit a pomoci.
Zvlášť děkujeme paní doktorce MUDr. Kopecké, na kterou jsme se mohly kdykoli obrátit a vyšla nám vždy vstříc.

Jaroslava Pokorná a Miroslava Menšíková

 

 

Napište nám
zprávu nebo dotaz

SAK logoVoda
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.