Strom

Elektroléčba a Magnetoterapie

Zaujímají tradiční místa v léčebné rehabilitaci.

Elektroléčebná terapie

Elektroterapie využívá účinků různých forem.

V elektroterapii jsou využívány různé formy elektrických proudů a elektromagnetického pole. Efekt elektroléčby spočívá v optimálně zvoleném terapeutickém ovlivnění symptomů a dysfunkcí, zejména pohybové soustavy.

Rebox - generuje specifické stejnosměrné elektrické pulzy, tyto pulzy jsou v léčené oblasti aplikovány neinvazivně přes kůži (transkutánně) dotykem hrotové léčebné elektrody, zatímco pacient drží v ruce druhou tzv. válcovou elektrodu, čímž dochází k uzavření elektrického obvodu,  elektrochemické změny v tkáňovém mikroprostředí dochází během několika sekund v léčené oblasti ke korekci lokální acidózy, zvýší se mikrocirkulace krve a lymfy a je patrný myorelaxační efekt, obvyklá doba aplikace proudu v jednom bodě je 3-5 sekund, během jednoho sezení bývá ošetřeno celkem 20-30 bodů ve vzájemné vzdálenosti 1-2 cm.

  • různé druhy proudů-DD, TENS, GALVAN
  • ultrazvuk  
  • termoterapie
  • přístrojová lymfodrenáž 
  • LAS
  • termoterapie
  • osygenoterapie

Magnetoterapie

Přirozená a pro organismus šetrná fyzikální metoda léčby. Působením pulzního magnetického pole dochází k ovlivňování tkání lidského těla na buněčné úrovni, což vede k potlačení, případně úplnému odstranění některých zdravotních potíží, očistě organismu a regeneraci buněk. Úroveň současných poznatků umožňuje účinně využívat této metody k léčení následků chorob i k jejich prevenci.

 

Napište nám
zprávu nebo dotaz

SAK logoVoda
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.