Strom

Ošetřovatelská péče

Má svoji nezastupitelnou roli v rámci léčebné rehabilitace.

V rámci všech oddělení poskytujeme kvalitní, lidskou, individualizovanou ošetřovatelskou péči, zaměřenou na uspokojení základních potřeb pacienta. Snažíme se pro vás vytvářet příjemnou, vlídnou, atmosféru, dbáme na osobní kontakty s pacientem. Nechybí nám pozdrav ani úsměv, který často přispívá k dobré náladě nejenom personálu, ale také pacientů. Téměř rodinná atmosféra našeho zdravotnického zařízení, dává klientům příležitost zapomenout, že nejsou se svými blízkými. Ke spokojenosti pacientů jistě také přispívá výborná strava a pestrý jídelníček. Pro klienty jsme rozšířili jídelníček o svačiny, nabízíme hodně ovoce a zeleniny.

Péče lékařů, sester, sanitářů a ošetřovatelek je nepřetržitá, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to na vysoké úrovni i pro pacienty s omezenou mobilitou, případy postižení pohybového aparátu.

Do Rehabilitačního ústavu je možné přijmout až 189 klientů. Máme moderní pokoje standardní, nadstandardní i jednolůžkové. Vybavení pokojů i sociálních zařízení stále modernizujeme a přizpůsobujeme stavu pacientů. Většina lůžek je elektricky ovladatelná a polohovatelná. Oddělení jsou vybaveny zvedáky pro imobilní pacienty a jsou k dispozici i v jiných částech RÚ, určených k rehabilitacím. Máme dostatek nezbytných i nadstandardních kompenzačních a polohovacích pomůcek, speciálních druhů sedacích a diagnostických přístrojů. 

 

Napište nám
zprávu nebo dotaz

SAK logoVoda
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.