Strom

Informace k očkovacímu místu

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí

Stále očkujeme vakcínami od společností MODERNA a Pfizer/BioNTech. Vítáme zájemce 70+, osoby s chronickým onemocněním, zaměstnance kritické infrastruktury a pracovníky v sociálních službách.

Pracovníci v sociálních službách se registrují pomocí speciálního kódu, který obdrží od poskytovatele sociálních služeb a předloží potvrzení o zaměstnání. Osoby s chronickým onemocněním se do centrálního rezervačního systému mohou přihlašovat pomocí speciálního kódu, který obdrží od svého ambulantního specialisty.

Zájemci o očkování se musí registrovat přes centrální rezervační systém: https://registrace.mzcr.cz/. Podrobný návod zde.

Očkovací místo

Kontaktní informace:

telefon: 722 971 068
email: ockovani@rehabilitacniustav.cz

Očkovací místo naleznete vedle Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí v budově Jiřičky, Žerotínova 98, 561 12  Brandýs nad Orlicí. Hlavní vstup je označen cedulí a chodí se k nám přes dvůr, cedule je viditelná z hlavní silnice.

Parkování je pro těžko pohyblivé občany umístěno přímo ve dvoře budovy Jiřičky, pro ostatní občany je vyhrazena parkovací plocha před železničním přejezdem vlevo, příjezd na parkování je označen informačními cedulemi.

Očkovat proti COVID-19 nelze v případě, že:

- osoby, u kterých aktuálně probíhá horečnaté onemocnění

- osoby, které jsou v karanténě

- osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 před méně než 90 dny

Žádáme všechny osoby, které přichází na očkování, aby braly zřetel na svůj aktuální zdravotní stav. 

S sebou k očkování si vezměte:

- kartičku ZP 

- občanský průkaz

- seznam vašich užívaných léků

- prioritizované skupiny musí doložit potvrzení zaměstnavatele, služební průkaz apod.

Informace pro očkované

Informace pro očkované - leták [pdf]

stáhnout


Na očkovacím místě při příchodu na očkování vyplníte informovaný souhlas s podáním očkovací látky a dotazník k očkování. V případě, že je nezvládnete vyplnit sami, pomůže Vám s vyplněním náš zaměstnanec. Pro urychlení procesu můžete dotazník vyplnit doma a přinést si ho s sebou, již vyplněný.

dotaznik-ockovani-final [docx]

stáhnout

 

Změna očkovacího místa a termínu

Pokud potřebujete změnit místo očkování, které jste si vybral/a při registraci, anebo chcete změnit termín očkování, je to možné tímto způsobem:

Pro změnu očkovacího místa je nutné vytvořit zcela novou rezervaci, ale původní rezervovaný termín očkování je nutné zrušit prostřednictvím odkazu, který Vám přišel v potvrzovacím emailu nebo SMS.

Možnost změnit a zrušit termín máte i na uvedených našich kontaktech na očkovací místo.

Bez zrušení termínu není možné rezervovat nový.

 

Napište nám
zprávu nebo dotaz

SAK logoVoda