Strom

aktuálně

29

září

Setkání s prof. Pirkem v Rehabilitačním ústavu

Jsme moc rádi, že jsme dne 21.9.2021 mohli u nás přivítat vzácného hosta pana prof. MUDr. Jana Pirka, DrSc. na besedě Spolku OP Slavia Praha v Brandýse nad Orlicí, který ho na setkání pozval a pobyt organizoval.

Atmosféra byla velice milá a přátelská. Přítomní se ptali hlavně na členství ve Fanklubu fotbalové Slavie, co pan profesor s klubem zažil. Postupem času se otázky stočili na práci, koníčky a důležité životní okamžiky. Prof. Pirk neměl problém se žádnou otázkou, účastníky vyzýval, že se mohou zeptat na co chtějí.

Po skončení besedy mě prof. Pirk požádal, zda bych mu nemohla rehabilitační ústav ukázat, že se mu líbí budova, že je tady krásně a rád by věděl, jak to vypadá uvnitř. Prošli jsme společně vodoléčbu, bazén, wellness centrum, mechanoterapii a představila jsem naše robotické přístroje, např. antigravitační chodník ALTER G. Povídali jsme si o tom, jaké služby poskytujeme, jak dlouhé pobyty pacientů máme, ptal se na zaměstnance, zdravotníky, na to, jak jsme zvládli covid apod.

Setkání s prof. Pirkem bylo pro mě krásným zážitkem a děkuji Spolku OP Slavia Praha v Brandýse, že jsem se sním mohla potkat a společně se mnou i řada dalších příznivců. To, že to bylo setkání výjimečné, svědčí řada přiložených fotografií.

Akce probíhala v čase od 18.00 – 21.00 hodin, za dodržení všech platných epidemiologických pravidel.

Mgr. Světlana Jeřábková, ředitelka

Fotogalerie

Napište nám
zprávu nebo dotaz

SAK logoVoda