Preventivní péče a pobyty

Rekondiční a relaxační pobyty

 

Vážení klienti, velmi se Vám omlouváme, ale v současné době jsou veškeré rekondiční a relaxační pobyty všech typů nedostupné. Děkujeme za pochopení.

 

Proč?

Většina z nás si dnes uvědomuje nutnost investovat do vzdělání, ale investice do zdraví je termín, který se v naší společnosti začíná výrazně prosazovat až nyní. Jsme si vědomi toho, že mnoho našich pacientů by vhodnou prevencí nemuselo skončit na operačním sále nebo dlouhodobě omezovat své aktivity, event. měnit zaměstnání apod.

Proč u nás?

Náš rehabilitační ústav má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti v léčbě pacientů po úrazech a operacích pohybového a současně i nervového systému. Chceme tyto zkušenosti využít a nabídnout řešení vám všem, kteří chcete něco udělat pro své zdraví. Jsme akreditované zdravotnické zařízení s certifikátem kvality získaným od Spojené akreditační komise ČR. V ústavu pracují lékaři z oboru rehabilitační a fyzikální medicíny, ortopedie, chirurgie, a dále pak odborní pracovníci s vysokoškolským, vyšším odborným a středoškolským vzděláním. Vysoká úroveň péče o pacienty je zajištěna dalším systematickým vzděláváním pracovníků rehabilitačního ústavu. Je zde nepřetržitá lékařská služba.

Pro koho?

Nabízíme rekondiční a relaxační pobyty, které jsou vhodné pro klienty s problémy pohybového aparátu způsobené denním přetížením (fyzickým i psychickým) v zaměstnání, sportovním zatížením i problémy, které vznikají s přibývajícím věkem. Jsou vhodné i pro manažery, sportovce a ostatní, kteří hledají aktivní formu relaxace a regeneraci fyzických a psychických sil. Nabídka platí také pro soukromé podniky a organizace, kterým není lhostejný zdravotní stav jejich zaměstnanců.

Ubytování a stravování

Nabízíme ubytování v několika moderně zařízených jedno či dvoulůžkových pokojích. Vybavení pokojů uspokojí snad každého zájemce o využití našich služeb (bezbariérové úpravy, vlastní sprcha a WC, TV, rádio, lednička, telefon, atd.). Stravování probíhá ve stylově zařízené jídelně přímo v objektu.

Cíl

Cíle preventivních rekondičních a relaxačních pobytů:

  • zlepšení fyzické a psychické kondice (pocit celkové pohody)
  • nácvik správných pohybových návyků (stereotypů)

Jak?

Program a ceny jednotlivých pobytů:

  • jednotlivé pobyty obsahují vyváženou skladbu léčebných procedur (existuje možnost přikoupení dalších procedur dle platného ceníku – nutno objednat nejméně 2 dny před plánovaným termínem nástupu!)
  • v ceně pobytu je započteno ubytování dle zvoleného typu (1/1, 1/2) a také strava (plná penze, typy A, B, C)
  • objednávky písemně, telefonicky (733 373 398) či mailem na sekretariat@rehabilitacniustav.cz

V areálu je k dispozici

Kavárna
Posezení na kolonádě
Rozlehlý lázeňský park
Sauna
Půjčovna jízdních kol

Další možnosti

Sportovně rekreační aktivity v okolí - např. pěší turistika, cykloturistika, tenisové kurty (2 km), aquapark (12 km), krytý plavecký bazén (12 km), bowling (7 km), možnost zajištění jízdy na koních. Pamětní síň a památník J.A.Komenského v místě - foto

Zavolejte nám.

+420 465 544 207