Cvičením k miminku? Tyhle cviky vám usnadní otěhotnění

31.7.2018

Mnoho žen i v mladém věku trápí problém s otěhotněním. I když po gynekologické stránce je vše v pořádku, tak otěhotnění bývá často komplikované a stojí mnoho psychického úsilí. Dobrou metodou, jak si početí potomka usnadnit, je třeba i vhodné cvičení.

Angína i chronické potíže. Klimatizace vyžaduje regulaci

25.7.2018

Letní měsíce by většina z nás nejraději trávila u moře nebo přinejmenším alespoň u některého z českých rybníků. Bohužel opak je ale pravdou a ty nejvyšší denní teploty musíme přetrpět v uzavřených kancelářích. Otevřenými okny proudí dovnitř ještě teplejší vzduch a v celé místnosti se nepohne ani lísteček. V takové chvílí představuje klimatizace skutečnou spásu. Odborníci ale varují, že by s ní mělo být zacházeno opatrně a s rozvahou. Zaměstnancům vystaveným chladnému vzduchu hrozí angína nebo dokonce chronické zdravotní potíže. Informaci uvedl server lidovky.cz.

Na kolo bezpečně, aneb co byste měli vědět, než vyrazíte na cyklovýlet

12.7.2018

Slunečné počasí přímo vybízí k projížďkám na kole. Láká dospělé i děti, a právě ty jsou často vystaveny nebezpečným situacím, především pokud jezdí bez dozoru. Rodiče by u svých ratolestí neměli podceňovat nejen povinnou výbavu, ale ani základní bezpečnostní pravidla jízdy po cyklostezkách a veřejných komunikacích.

Budíte se celí rozlámaní. Na vině může být nejen váš polštář

9.7.2018

Možná to také znáte. Namísto toho, abyste ráno vyskočili z postele čilí jako rybičky, se jen namáhavě zvedáte, protože máte zatuhlý krk a vaše páteř odmítá spolupracovat. Nejspíš jste usnuli v nevhoné poloze nebo máte nevyhovující polštář či matraci. Jak tělu ulevit?

Zavolejte nám.

+420 465 544 207