Ambulance

V Rehabilitačním ústavu Brandýs nad Orlicí provádíme komplexní rehabilitaci pacientů především s onemocněním pohybového ústrojí - po operacích a úrazech pohybového ústrojí, s onemocněním neurologického systému a také přijímáme nemocné s bolestmi páteře a kloubů. Kromě lůžkové péče v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny tu funguje také lékařská poradna pro sportovce, rehabilitační a chirurgická ambulance.

Ordinační hodiny a provozní doba - ambulance Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí

pro bližší informace volejte na tel.: 465 544 206

Vážení pacienti, velmi se Vám omlouváme, ale veškeré volné termíny k objednání do rehabilitační a chirurgické ambulance jsou až do 30. 6. 2019 obsazené. Děkujeme za pochopení.

 Pondělí  9:00 - 12:00  dle objednání
 Pátek  9:00 - 12:00  dle objednání

Nabízíme pomocí přípravků BOTOXU a JUVÉDERMU provedení korekce vrásek u kořene nosu, vodorovných vrásek na čele, vějířků vrásek při zevních očních koutcích, zvýraznění rtů a podobně. Výsledkem je vypnutí pleti a vyhlazení vrásek. Zákrok se provádí ambulantně, je časově i fyzicky nenáročný. Účinek nastupuje 2-3 dny po aplikaci a přetrvává obvykle 3-6 měsíců. Doba trvání účinku se prodlužuje po opakovaných aplikacích. Účinky jsou stejné u žen i u mužů. Aplikaci této metody provádí odborný lékař specialista. Viz. ceník

Zavolejte nám.

+420 465 544 207